Naga MarketsZgodnie z informacją o podziale zyskownych i stratnych transakcji klientów Noble Markets na rynkach OTC za I kwartał 2016, inwestorzy detaliczni aktywni na Forex osiągali gorsze wyniki zyskowności niż we wcześniejszym kwartale. Wartość dla FX CFD spadła z poziomu 38,83% do 36,90%. Podobną tendencję obserwowano również na pozostałych aktywach.


Widoczne spadki na większości klasach aktywów

Zbiorcze wyniki zyskowności klientów Noble Markets w Q4 2016, opisywaliśmy w tym miejscu. Zaktualizowane rezultaty za Q1 2017 okazują się zbiorczo gorsze na praktycznie każdej z monitorowanych klas aktywów. Lepiej wypadały jedynie inwestycje w kontrakty CFD na towary i surowce – tutaj dodatni wynik osiągało 48,30% traderów (kwartał wcześniej 42,11%).

Źródło: Noble Markets

Biorąc pod uwagę podział w zależności od dźwigni finansowej, lepiej tym razem radzili sobie traderzy z najniższym marginesem w wysokości 1% (41,03% zyskownych) oraz 4% (48,89% zyskownych). W zeszłym kwartale odsetek tych drugi przekraczał jednak wartość 55 punktów procentowych.

Źródło: Noble Markets

Sprawdź również: W IV kwartale 2016 roku na FX traciło 65,5% traderów

Noble Markets informuje jednocześnie, że standardowy czas wykonania zleceń klientów na rynku OTC (tj. średni czas wykonania zlecenia w standardowych warunkach) w I kwartale 2017 r. wyniósł 56.55 milisekund.

W najbliższym czasie kolejni brokerzy będą dzielili się wynikami zyskowności swoich klientów w pierwszym kwartale bieżącego roku. Śledź dział B2B, aby być na bieżąco!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here