Naga MarketsZWZ Grupy WP zdecydowało o 1,55 zł dywidendy na akcję z zysków z lat ubiegłychAkcjonariusze Wirtualna Polska Holding zdecydowali o przeznaczeniu 45,3 mln zł z zysków z lat ubiegłych na dywidendę, tj. o wypłacie 1,55 zł na akcję, podała spółka.

“Zwyczajne walne zgromadzenie spółki podjęło uchwałę, zgodnie z którą postanowiło o: […] przeznaczeniu kwoty 45 299 458,35 zł pochodzącą z zysków spółki z lat ubiegłych na wypłatę dywidendy dla akcjonariuszy spółki w wysokości 1,55 zł na jedną akcję, w łącznej wysokości 45 299 458,35 zł, przy czym kwota dywidendy przypadająca na każdą akcję zostanie zaokrąglona w dół do pełnych groszy, natomiast różnica pomiędzy wskazaną powyżej kwotą, a kwotą dywidendy przysługującą akcjonariuszom, z uwzględnieniem takich zaokrągleń, zasili kapitał zapasowy spółki” – czytamy w komunikacie.Dzień dywidendy ustalono na 22 czerwca, a dzień wypłaty dywidendy na 29 czerwca 2021 r.

Grupa Wirtualna Polska jest właścicielem jednego z dwóch najpopularniejszych w Polsce horyzontalnych portali internetowych – Wirtualnej Polski. Prowadzi również portal horyzontalny o2 oraz liczne specjalistyczne portale wertykalne, w tym w szczególności portale o tematyce biznesowej – Money.pl oraz Biztok, portale dotyczące nowych technologii – np. Dobreprogramy, portale o tematyce sportowej – np. Sportowe Fakty, oraz portale o charakterze rozrywkowym – np. Pudelek. Spółka jest notowana na GPW od maja 2015 r.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: co to jest blik? | dax30 wykres | forum jsw | s&p 500 kurs | kurs korony islandzkiej | usd prognoza | notowania famur |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here