Naga Markets

Czy pionierski pomysł Satsback.com to przyszłość oszczędzania i transakcji internetowych? Gościem Marcina Podlackiego na łamach telewizji internetowej Comparic24.TV jest Tomasz Chojnacki – prezes zarządu Satsback.com. W rozmowie poruszono temat jak można uzyskać aż do 20% zwrotu w satoshi (1 bitcoin = 100 mln sats) podczas zakupów. Zapraszamy do obejrzenia całego materiału!

  • Czym jest Satsback?
  • Jak zarabiać na zakupach?
  • Co dalej z rynkiem kryptowalut?Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: ceny akcji pgnig | ropa forum | akcje pgnig prognozy | kurs dol |


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułPodsumowanie tygodnia na rynkach finansowych okiem Tomasza Piwońskiego
Następny artykułWarren Buffett stawia na dwa różne konie w tym samym wyścigu
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here