Naga MarketsJonathan HerzogZwolennik BTC Jonathan Herzog startuje w wyborach do Izby Reprezentantów USA. Jego konkurentem z obozu Demokratów w okręgu jest obecny kongresmen Jerry Nadler.

  • Kongres USA może zyskać nowego eksperta ds. BTC.
  • Herzgo ma podobny pomysł na kampanię jak Andrew Yang.

Jonathan Herzog powalczy o mandat

Herzog to były współpracownik ex-kandydata na prezydenta, Andrew Yanga, zwolennika blockchaina i UBI. Po raz pierwszy ogłosił zamiar ubiegania się o urząd w 2019 r., ale ostatnio znacznie głośniej mówi o kryptowalutach, takich jak bitcoin (BTC) i ether (ETH).

Te artykuły również Cię zainteresują
Czas na kongresmena, który wie, czym jest bitcoin –  napisał na Twitterze.

Podobnie jak Yang, Herzog popiera idee uniwersalnego dochodu podstawowego (UBI). Chce też zbierać datki na kampanię w postaci kryptowalut. Wcześniej takim samym szlakiem podążył właśnie Yang, który niestety przepadł w przedbiegach prawyborów w Partii Demokratycznej.

Reakcje na kandydaturę

Użytkownik Reddita, CatnipHappy, napisał, że Herzog „nie ma szans na zwycięstwo w swoim okręgu”, ale ma nadzieję, że „pomoże innym kandydatom [promującym] UBI, którzy mają szansę wygrać”.

invest

Z kolei magazyn City & State NY napisał, że Nadler jest „prawie gwarantowanym zwycięzcą” ze względu na swoją popularność i finansowanie.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here