Naga MarketsTMS BrokersNowy rok to zawsze świetna okazja do postanowień, podjęcia ciekawych wyzwań, nauki czegoś, o czym zawsze myśleliśmy, ale nigdy nie mieliśmy na to czasu lub odpowiednio dużo motywacji.  TMS Brokers wychodzi naprzeciw postanowieniom i oferuje bezpłatny Noworoczny Kurs Inwestowania. By nie zabrakło zapału – sponsoruje też nagrody pieniężne!


Nie odkładaj wszystkiego na kolejne tygodnie lub miesiące. Jeśli myślałeś o inwestowaniu swoich pieniędzy, ale wcześniej chciałeś przeczytać opasłe tomy książek branżowych – mamy propozycję. Nie musisz wychodzić z domu ani płacić żadnych pieniędzy. Dom Maklerski TMS Brokers rusza z kolejną edycją Kursu Inwestowania, który odbywa się całkowicie online. Możesz zatem wysłuchać kompletnego szkolenia z poziomu swojego komputera lub telefonu.

DOŁĄCZ DO KURSU!

Program został przygotowany w taki sposób, by pomóc osobom, które dopiero zaczynają interesować się tematyką finansów, a w szczególności świata tradingu. Wiedza – ta podstawowa i bardziej zaawansowana – będzie przekazywana stopniowo, a uczestnik – po zaplanowanych na 2 tygodnie 5 webinarach – zrozumie działanie mechanizmów rynkowych, instrumentów finansowych oraz w sposób świadomy będzie w stanie otwierać transakcje na platformie inwestycyjnej.

Ucz się i wygrywaj!

Pierwsze spotkania wprowadzą uczestników w arkana inwestycji. Kolejne pomogą w opanowaniu narzędzi służących do tradingu. Nie zabraknie tematu związanego z analizą techniczną oraz fundamentalną. Wszystko zostanie okraszone również specjalnym spotkaniem, na którym eksperci będą analizować rynek na żywo. Dodatkowo – Noworoczny Kurs Inwestowania – daje dostęp do bezpłatnego konta demo z wirtualnymi 50 000 zł, co pozwala na szybką weryfikację otrzymanej wiedzy w praktyce!

Dla wszystkich uczestników organizator przewidział dodatkowo konkurs inwestycyjny na rachunkach demonstracyjnych, w którym do wygrania jest okrągłe 1000 zł. Za zajęcie 2. Miejsca w konkursie możesz otrzymać 500 zł, a za 3. – 250 zł! Przy braku ryzyka można zatem zdobyć pieniądze na pierwsze prawdziwe inwestycje!

Kurs rozpoczyna się już 22 stycznia i będzie składał się z 5 spotkań. Dla wszystkich uczestników wydarzenia zostały zaplanowane certyfikaty sygnowane przez TMS Brokers oraz Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Zapraszamy do udziału. Liczba miejsc ograniczona.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCo ze stopami procentowymi w Polsce?
Następny artykułPre-Market: Względny optymizm na rynkach. DAX i Nasdaq przed wejściem sesji USA
Logo TMS
Dom Maklerski TMS Brokers S.A. to pierwszy walutowy dom maklerski na polskim rynku, obecny również w Hiszpanii, na Litwie i Łotwie. Od lat zapewnia inwestorom dostęp do szerokiej gamy produktów z najważniejszych giełd świata - walut, kryptowalut, kontraktów na indeksy, surowce czy akcje. Wysoką jakość oferowanych przez firmę usług potwierdzają liczne nagrody m.in. Bloomberg EUR/PLN Forecast Accuracy, Ranking Q4 2018, FXCuffs 2018 Nagroda za transparentność oferty, Money.pl No.1 Forex Platform 2015, FX Week Short-Term Ranking 2015, Best Central Europe FX Broker 2011 - World Finance.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here