Naga MarketsKonferencja XTB Trading Masterclass zbliża się wielkimi krokami! Już w piątek 19 maja w Warszawie jedyna szansa, aby spotkać 10 czołowych polskich praktyków rynków finansowych takich jak Rafał Glinicki, Maciej Goliński, Zbigniew Wieczorek, Michał Kurach, Tomasz Rozmus czy Daniel Kostecki. Na tydzień przed konferencją zostały ostatnie wolne miejsca, warto więc pospieszyć się z rejestracją.


Największy tegoroczny Masterclass zaprasza do Warszawy

Już w piątek 19 maja odbędzie się największy w tym roku Masterclass – całodniowa konferencja w Warszawie w Hotelu Airport Okęcie, przy ul. 17 stycznia 24.

Podczas konferencji na scenie pojawi się 10 z najlepszych polskich praktyków rynków finansowych, m.in. Rafał Glinicki, Maciej Goliński, Zbigniew Wieczorek, Michał Kurach, Tomasz Rozmus czy Daniel Kostecki. Podczas konferencji, na 2 salach wykładowych zostaną poruszone takie kwestie, jak analiza zachowania ceny, psychologia inwestowania, mechanika rynku czy zarządzanie pozycją i ryzykiem.

BIORĘ UDZIAŁ

Zaproszeni eksperci zaprezentują różnorodne strategie inwestycyjne i podzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami rynkowymi. To znakomita okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinie inwestycji.

Dodatkowo, podczas konferencji w Warszawie, będzie miał miejsce Wielki Finał Live Tradingu, który będzie zwieńczeniem  dwutygodniowych zmagań uczestników konkursu inwestycyjnego na realnych rachunkach, odbywającego się w dniach 8-19 maja 2017 roku.  W piątek 10 najlepszych zawodników będzie inwestować na żywo, dzieląc się swoją wiedzą z uczestnikami konferencji.

Weź udział w konferencji

Uczestnictwo w konferencji jest całkowicie bezpłatne, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja – ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy i pełen harmonogram konferencji można znaleźć pod linkiem. Rejestracja rusza o godz. 9:00

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Odkryjesz sekrety profesjonalnych traderów
  • Poznasz nowe strategie inwestycyjne
  • Nauczysz się, jak zarządzać ryzykiem i jak traktować trading jako biznes
  • Ulepszysz swój dotychczasowy warsztat
  • Obejrzysz finał konkursu inwestycyjnego Live Trading na żywo!


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here