Zostały 3 tygodnie do FxCuffs 2017 – odbierz bezpłatną wejściówkę!

Naga Markets



Już za 3 tygodnie, 24 marca 2017, oficjalnie zainaugurujemy III edycję Konferencji, Targów i Gali FxCuffs – największego kongresu inwestycyjnego w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku dzięki szerszemu formatowi wydarzenie skierowane jest nie tylko do sympatyków rynku FX, ale również giełdy i alternatywnych form inwestycyjnych.


Spotkajmy się w mieście polskich królów

Wraz z nadejściem do Krakowa kalendarzowej wiosny, z różnych części kraju napływać zaczną również inwestorzy detaliczni oraz przedstawiciele branży, aby uczestniczyć w evencie, który już na stałe wpisał się w coroczny plan istotnych konferencji tradingowych.

Z główną gwiazdą – Antonem Kreilem – na czele oraz dziesiątkami innych prelegentów przez pełne dwa dni będziemy wymieniać się wiedzą oraz doświadczeniem, nagradzając jednocześnie osoby i przedsiębiorstwa najbardziej zasłużone w trakcie uroczystej gali rozdania nagród. Pełny harmonogram FxCuffs 2017 znajduje się pod linkiem.

Poniżej zaproszenie na konferencję w formie wideo:

Już teraz dołącz do kilku tysięcy zarejestrowanych osób i razem z nami twórz historię polskich rynków inwestycyjnych. Przypominamy, że rejestracja na udział w konferencji jest całkowicie bezpłatna i można dokonać jej w tym miejscu:

BIORĘ UDZIAŁ

Pamiętajcie o wcześniejszej rejestracji, aby uniknąć kolejki przed Konferencją.

Zachęcamy również do udziału w tradingu charytatywnym, z którego zyski zostaną przeznaczone na wsparcie najbardziej potrzebujących. Do zobaczenia w Krakowie!



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

  1. Ja się zdecydowanie wybieram, skoro założyciel XTB zamierza się tam pojawić, to raczej nie wypada się zastanawiać 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here