Naga Markets

2014-09-10_artykul_sponsorowany

To ostatni dzwonek dla tych, którzy chcą zawalczyć o atrakcyjną nagrodę. Na twórcę nowej nazwy dla jedynej w Polsce platformy sprzedaży pożyczek czeka iPad mini Apple. Konkurs wymysl-nazwe.pl potrwa do 15 września. Każdy, kto ma ciekawy pomysł ma jeszcze szansę na wygraną.Wymyśl i… wygraj!

Na uczestników konkursu wymysl-nazwe.pl czekają nagrody o łącznej wartości ponad 3 tysięcy złotych. Kreatywna rywalizacja ruszyła 18 sierpnia. Ostatni tydzień, to szansa dla spóźnialskich, którzy mają ochotę upolować jeden z aparatów cyfrowych marki Canon lub nagrodę główną – iPad mini Apple. Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy wymyślić nazwę i przesłać ją przez formularz dostępny na stronie www.wymysl-nazwe.pl. Dla komisji konkursowej najważniejszymi kryteriami oceny będzie m.in. łatwość rozpoznawania i zapamiętywania, prostota oraz skojarzenia z zyskiem i innowacyjnością. Oczywiście nazwa musi przede wszystkim być unikatowa. Konkurs jest otwarty dla wszystkich, którzy są pełnoletni. Jedna osoba może przesłać nawet do 5 propozycji.

Unikatowy w skali kraju

To jedyna w Polsce platforma inwestycyjna umożliwiająca swoim uczestnikom zarabianie na pożyczkach. Jak to możliwe? Okazuje się, że zasada działania jest bardzo prosta. Uczestnik tej innowacyjnej platformy zarabia na kupowaniu pożyczek, udzielonych klientom firmy finansowej. Zawierając umowę przeniesienia praw majątkowych – staje się jej właścicielem. Pożyczkobiorca spłaca uczestnikowi kapitał wraz z odsetkami w miesięcznych ratach. Jego zysk stanowią więc odsetki kapitałowe i rabat udzielany przy zakupie, pomniejszone o kwotę należnych podatków. – Z takiej formy inwestycji może skorzystać niemal każdy – przekonuje Monika Duda z Działu Inwestycji platformy sprzedaży pożyczek PożyczkoPosiadacz. – Jedynym kryterium, które musi spełnić osoba chcąca w ten sposób zarabiać, jest pełnoletność. Niewątpliwym atutem naszej platformy jest to, że nie trzeba posiadać specjalistycznej wiedzy. A ta najczęściej jest wymagana, w przypadku alternatywnych form zarabiania – dodaje Monika Duda.

Sezamie… otwórz się

Od początku funkcjonowania tej platformy jej twórcy wprowadzają zmiany, które otwierają przed uczestnikami nowe możliwości. – Jednym z pierwszych udogodnień była giełda prywatna. Pozwala uczestnikom na dokonywanie sprzedaży i kupna pożyczek pomiędzy sobą. Kolejnym krokiem było umożliwienie osobom inwestującym dodatkowej możliwości uzyskiwania przychodu, przez uczestnictwo w programach Polecaj i Agent – mówi Monika Duda. Platforma funkcjonuje od 2013 r. z miesiąca na miesiąc zyskując kolejnych uczestników. Do tej pory z tej alternatywnej formy zarabiania skorzystało już ponad 2.000 osób. – To, na co warto zwrócić uwagę, to możliwość osiągania ponadprzeciętnego zarobku. Średni przychód naszych uczestników za ostatni rok wyniósł aż 24, 85% – mówi Monika Duda.

Zarabianie może być proste! 

Wejdź na www.pozyczkoposiadacz.plChcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here