Naga MarketsZortrax wyemituje obligacje serii H o wartości do 8 mln złWarszawa, 22.11.2021 (ISBnews) – Zarząd Zortrax podjął uchwałę w sprawie emisji w ramach oferty publicznej kierowanej do inwestorów kwalifikowanych do 8 000 obligacji na okaziciela serii H o wartości nominalnej 1 000 zł każda i łącznej wartości nominalnej do 8 000 000 zł, podała spółka.

“Obligacje zostaną wyemitowane 6 grudnia 2021 roku po cenie emisyjnej 1 000 zł za jedną obligację. Cena emisyjna jednej obligacji będzie równa wartości nominalnej jednej obligacji. Próg dojścia emisji obligacji do skutku określono jako 1 500 000 zł. Obligacje zostaną wyemitowane jako niezabezpieczone. Cel emisji obligacji nie został określony. Termin wykupu obligacji przypada na dzień 6 czerwca 2023 r.” – czytamy w komunikacie.Obligacje zostaną zarejestrowane w depozycie papierów wartościowych prowadzonym przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych. Spółka nie będzie się ubiegać o dopuszczenie i wprowadzenie obligacji do obrotu na rynku regulowanym ani wprowadzenie obligacji do obrotu w alternatywnym systemie obrotu, podano także.

Zortrax jest polską firmą, która dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie druku trójwymiarowego. Zbudowała silną pozycję na rynku desktopowych urządzeń 3D, oferując swoim klientom również materiały do druku, oprogramowanie Z-SUITE i inne produkty zwiększające wydajność procesu prototypowania.

(ISBnews)

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs dolara live | kurs funta w kantorach | neuca kurs akcji | notowania alior | bitcoin giełda wykres | asseco akcje kupno | playway kurs |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here