Naga Markets

W poniedziałek firma Zoom Video Communications Inc. podała swój raport finansowy odnoszący się do pierwszego kwartału roku obrotowego 2023. Jak wynika z raportu przychody wzrosły o 12% i osiągnęły poziom 1,07 mld USD. Z powodu zaskakując dobrych wyników spółka rosła ponad 19 procent.

  • Spółka Zoom Video Communications podała swoje wyniki za pierwszy kwartał
  • Jak się okazuje, wyniki biją oczekiwania rynkowe
  • W związku z tym spółka silnie rosła w poniedziałek
  • Partnerem artykułu jest Interactive Brokers, sprawdź ofertę już teraz

Akcje Zooma rosną po dobrych wynikach

Dobrze wszystkim znana z okresu pandemii firma Zoom Video Communications Inc. poinformowała w poniedziałek, że jej przychody w pierwszym kwartale roku obrotowego 2023 wzrosły o 12% i osiągnęły poziom 1,07 mld USD, przy czym liczba klientów korporacyjnych zwiększyła się o 24%.Tymczasem czytając dalej raport widzimy, że zysk netto firmy zmniejszył się jednak o połowę i wyniósł 113,65 mln USD, czyli 0,37 USD rozwodnionego zysku na akcję.

wykres Kurs akcji Zoom 24.05.2022
Kurs akcji Zoom 24.05.2022

Przenieś swój trading na kolejny poziom razem z brokerem Interactive Brokers. Skorzystaj z oferty inwestowania w akcje:

CHCĘ INWESTOWAĆ Z INTERACTIVE BROKERS

Prezes firmy, Eric Yuan skomentował wyniki mówiąc: “Wprowadziliśmy na rynek Zoom Contact Center, Zoom Whiteboard i Zoom IQ for Sales, demonstrując tym samym naszą stałą koncentrację na poprawie doświadczenia klientów i promowaniu pracy hybrydowej. Wierzymy, że te innowacyjne rozwiązania jeszcze bardziej zwiększą nasze możliwości rynkowe dla przyszłego wzrostu i ekspansji wśród klientów

Akcje spółki wzrosły o ponad 19% w godzinach popołudniowych po ogłoszeniu wyników, które okazały się lepsze od oczekiwań.

Autor poleca również:

NED

Sponsorem publikacji jest Interactive Brokers CE. Spółka Interactive Brokers Central Europe Zrt. (IBCE) jest regulowana przez MNB. IBCE nie ponosi odpowiedzialności za treść tego artykułu. Inwestowanie wiąże się z ryzykiem utraty Twojego kapitału. Niektóre produkty finansowe nie są odpowiednie dla wszystkich inwestorów. Klienci powinni zapoznać się z odpowiednimi ostrzeżeniami o ryzyku przed inwestowaniem.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here