Naga Marketssmartfon sirin labsJeśli też z wypiekami na twarzy czekacie na blockchainowy smartfon Sirin Labs, Finney, firma zadbała o to, by jeszcze bardziej podnieść Wasz entuzjazm i puls. Za pomocą portalu Vimeo zaprezentowała klip promujący urządzenie.


Więcej o nowym smartfonie pisaliśmy TUTAJ. Teraz firma prezentuje wizualizację i zarazem klip promujący Finney. Możecie nacieszyć nim oko poniżej:

Już w październiku firma ogłosiła oficjalną datę premiery urzadzenia:

Z przyjemnością ogłaszamy, że FINNEY będzie dostępny do zakupu za pośrednictwem Amazon!

Najlepszy smartfon blockchain będzie dostępny na rynkach USA, Kanady, Meksyku, Danii, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch, Hiszpanii i Japonii.

Rynki Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch, Hiszpanii i Niemiec będą również służyć jako centra dystrybucyjne dla całej Unii Europejskiej.”

To nie koniec newsów. Firma przypomina o możliwych na dziś formach płatności za urządzenie:

“Niedawno ogłosiliśmy, że będziecie w stanie zapłacić za FINNEY za pomocą BTC, ETH i fiatów, a także za SRN.

SRN zawsze będzie akceptowaną i domyślną walutą, ponieważ token napędza nasz ekosystem i utrzymuje go w dobrym stanie.”

Finney

Smartfon ma być oparty na zmodyfikowanym Androidzie o nazwie ShieldOS. Będzie on umożliwiał też obsługę niezależnego łańcucha bloków na bazie technologii Tangle fundacji IOTA. Finney będzie też zarazem fizycznym portfelem na kryptowaluty.

Sirin Labs zasłynęło już wcześniej stworzeniem smartfonu Solarin, wycenianego na 14 tys. dolarów, i słynącego ze spełnienia na tamten czas wszelkich norm bezpieczeństwa. Nazwa najnowszego urządzenia nawiązuje do nazwiska zmarłego w 2014 roku Harolda Thomasa Finneya – programisty, który był zaangażowany w rozwój bitcoina i współpracował z samym Satoshim Nakamoto.

Własny sklep DApp

Urządzenia Finney “stworzą niezależną sieć blockchain” za pomocą rozproszonej księgi. Częścią projektu będzie sklep internetowy DApp Web 3.0 ze zintegrowaną usługą konwersji tokenów (TCS). Dzięki współpracy z Bancor będzie możliwe płynne konwertowanie tokenów SRN użytkownika na dowolną kryptowalutę potrzebną do użycia w konkretnej transakcji w DApp Web.

Rozwiązanie to może być kluczem do sukcesu projektu. Gdy chcesz zapłacić za usługę danej zdecentralizowanej aplikacji, musisz mieć wystarczającą liczbę danych tokenów w swoim portfelu. Dzięki partnerstwu z Cardano w sklepie Sirin Labs będzie szansa dokonać zakupu za pomocą np. ADA, ponieważ portfel automatycznie wymieni ADA na SRN.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here