Naga MarketsBitcoin monetaIan Balina, vloger i youtuber na rynku kryptowalut, twierdzi, że myśli o zostaniu “maksymalistą bitcoina”. Powiedział to w wywiadzie dla Bloxlive TV.

W rozmowie początkowo został zapytany o kanał „Diary Of A Made Man”. O to, jak ewoluował z prostego bloga podróżniczego do jednego z najpopularniejszych kanałów YouTube dot. kryptowalut. U szczytu manii ICO w 2017 r. Balina był jedną z najbardziej wpływowych osób na tym rynku.

Jak inwestować?

Następnie Balin wyjaśnił swoją strategię inwestycyjną. Wykorzystuje on dane i analizy w celu znalezienia wzorców w inwestowaniu w ICO i kryptowaluty. Dodał, że zwraca uwagę na takie elementy jak: produkt i technologia oraz zespół danego projektu.

Zapytany, czy bitcoin zastąpi złoto, odpowiedział, że nie miał wątpliwości, że tak będzie.

Youtuber: król jest jeden!

“Bitcoin jest królem. Bitcoin pokazał nam to przez ten cały rok, dlaczego wciąż jest królem. Altcoiny w ogóle nie nadążają za bitcoinem”

-uważa.

Kontynuował, mówiąc, że nawet on, który jest znany z inwestowania w altcoiny, „naprawdę myśli o zostaniu maksymalistą Bitcoina”.

Altcoiny jednak wzrosną!

Warto dodać jednak, że zdanie nt. altcoinów jest dziś podzielone. Część inwestorów uważa, że nie wzrosną one w czasie kolejnej bańki. Z kolei analitycy rynku, tacy jak Tom Lee i John McAfee, twierdzą, że zbliża się sezon altcoinów. Już końcem roku altcoiny mają zacząć rosnąć.

Podobnie uważa analityk NexusHash, który na forum.bitcoin.pl napisał niedawno:

“Sytuacja dość dziwna wujek Google pokazuje, że ulica przebywa na wakacjach, mamy mizerne zainteresowanie tematyką krypto, stąd też pewnie uśpienie altów. Bitek pchany jest jedynie przez grubych graczy. Korekta była bardzo niemrawa co tez mnie zaskoczyło. Kolejny mocniejszy przystanek jaki widać to $9600. Będzie to fibo 38.2% puszczone na 2 letnim wykresie od dołka $3200 do szczytu $20 000. Sporo ludzi sparzyło się na altach, zazwyczaj musi minąć 2 lata zanim trauma zaniknie i ci gracze ponownie wejdą. Od pęknięcia bańki minęło 1,5 roku, wnioskuję, że konkretny rajd na wszystkim nastąpi dopiero późną jesienią. Bitek też powinien wyhamować teraz do tych 6500-7000, ale skoro Bakkt we wrześniu to może być niespodzianka. Pozostaje jedynie trzymać coiny ładowane w styczniu-marcu i sprzedać na kolejnym szczycie google trends za parę lat.”tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here