Naga MarketsZnany trader na rynku kryptowalut, który w lipcu dokładnie przewidział wzrost bitcoina do około 19 000 USD, sugerował niedawno spadek ceny i podpowiedział, jakimi altcoinami warto się teraz interesować.

  • Jack Sparrow przewidział to, co działo się ostatnio na rynku BTC.
  • Teraz zwraca uwagę na altcoiny, w które warto inwestować.

Kurs bitcoina w prognozie pirata z Karaibów

Strateg z rynku kryptowalut, znany w branży jako Jack Sparrow, wcześniej przewidział skok ceny BTC. Opisuje, co obecnie zrobił.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jak wspomina, niektórzy uważali go za lekko szalonego, gdy prognozował kolejne skoki ceny. Ostatecznie to jego prognozy okazały się trafne.

– Teraz osiągnąłem zysk w pobliżu ATH i to rzędu 400 proc. – chwali się na Twitterze.

Obecnie sprzedał swoje coiny.

– Po prostu odbieram rynkowi możliwość zanegowania moich niezrealizowanych zysków – zauważa.

Altcoiny, w które warto zainwestować

Czekając, aż BTC  znowu zacznie rosnąć, Jack sugeruje, że warto bacznie obserwować ethereum (ETH), yearn.finance (YFI) i wniswap (UNI).

Choć teraz spodziewa się korekty, wierzy, że bitcoin może wzrosnąć do aż 396 666 USD do 2023 r., ponieważ złoto traci swoją atrakcyjność jako safe haven.

Sugeruje również, że największa kryptowaluta przejdzie teraz przez aż dwa krótsze wzrostowe cykle, osiągając szczyty w 2021 i 2023 r., zanim wejdzie w długi cykl bessy. Teoria spekulacyjna Jacka opiera się na cyklach adopcji złota i technologii.

Dodaje, że obecny wzrost jest „szybszy i bardziej stromy” niż poprzednie hossy.

– Cena w skali logarytmicznej na razie przewyższa cykl 2013-2017. Może trochę za wcześnie, ale myślę, że ten cykl będzie konkurował z poprzednim – dodał.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here