Naga MarketsW środowisku inwestycyjnym nazwisko Zaorskiego kojarzy się z jednym – spektakularnymi zyskami. Doświadczony trader, przekonując że analiza techniczna nie działa zarabia miliony próbując – jak sam przyznaje – przywrócić etos tradera-spekulanta. Jednak zarobione pieniądze nie cieszą tak bardzo jak wydane – zwłaszcza, gdy cel jest szczytny. 


To nie pierwszy raz gdy Rafał Zaorski, który w tym roku będzie obchodził swoje czterdzieste urodziny, dzieli się częścią zarobionych na rynku pieniędzy z potrzebującymi.

W lutym informowaliśmygłośnym milionie, który trader zarobił w zaledwie kilka godzin. Po tej ekspresowej inwestycji Zaorski poinformował, że 5% przeznaczy na cele charytatywne.

Tym razem trader postanowił wesprzeć małego Piotra

25 tys. złotych otrzymał wówczas mały Nikodem, który potrzebował kosztownej protonoterapii. W zbiórce na leczenie chłopca wzięło udział ponad 11 tysięcy osób, które łącznie zebrały niemal 225 tys. PLN. Część z ofiarodawców usłyszała o Nikodemie dopiero po wpłacie Rafała Zaorskiego.

Dorzuć swoją cegiełkę dla Piotrusia

Trading charytatywny

Pomysłodawca, a także prezes fundacji Trading Jam – organizacji zrzeszającej i stającej w obronie inwestorów niejednokrotnie wspominał, że jego celem jest propagowanie myśli inwestorskiej w Polsce i robi to w iście gwiazdorski sposób.

Trading Jam wraz z fundacją FxCuffs zorganizowali akcję Tradingu Charytatywnego w trakcie kongresu FxCuffs. Pierwsza taka akcja w Polsce, a może i na całym świecie początkowo zebrała kilkudziesięciu pasjonatów, gotowych na przekazanie swojego zysku z jednego dnia handlowego na cele charytatywne. W ostatniej, tegorocznej edycji popularność akcji przerosła oczekiwania organizatorów, którzy po raz kolejny udowodnili, że rynki finansowe wcale nie muszą kojarzyć się z bezwzględną walką o pieniądz.

Rafał Zaorski, obok Marcina Wenusa oraz Jacka Kubraka będzie jednym z gości jutrzejszej konferencji Traderzy dla traderów, która w tym roku zdobyła statuetkę FxCuffs w kategorii Wydarzenie Roku. Cała konferencja jest w zupełności darmowa, a szczegóły znaleźć można na stronie wydarzenia.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here