Naga MarketsAmir Iqbal Khan to brytyjski bokser, były zawodowy mistrz świata organizacji WBC w kategorii junior półśredniej oraz srebrny medalista igrzysk olimpijskich w Atenach. Niedawno nawiązał współpracę z brytyjskim brokerem ThinkMarkets, aby pomóc dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji znaleźć pracę w Londynie.


Amir Khan zasłynął w świecie sportu w 2004 zdobywając srebro na igrzyskach olimpijskich w Atenach. Obecnie wraz z brokerem ThinkMarkets planuje pomóc 100 młodym ludziom dostać pracę w londyńskiej dzielnicy finansowej do roku 2022.

Te artykuły również Cię zainteresują
– ThinkMarkets wierzy, że miasto jest otwarte na wiele możliwości. Londyn powinien zostać uznany za stolicę biznesu i handlu. – czytamy w oświadczeniu brokera.

W swoim dalszym oświadczeniu ThinkMarkets zauważył, że istnieje szereg różnych prac, które pasują do szerokiego zakresu umiejętności. Broker stwierdził, że 100 młodych ludzi, którym zamierza pomóc, może pracować m.in. w marketingu, IT czy handlu i chce zapewnić kursy edukacyjne dotyczące strategii handlowych. ThinkMarkets dodał, że lekcje te zostaną połączone z „tajemnicami sukcesu” Amira na ringu.

Zobacz również:  Funt próbuje odrabiać straty podczas przesłuchania Carneya

– ThinkMarkets podzielają moją pasję do wprowadzania pozytywnych zmian dzięki inicjatywom sportowym i nie mogę się doczekać współpracy z nimi przy wielu ekscytujących projektach. – podsumował sportowiec.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here