Naga Markets


pękająca moneta bitcoinVinny Lingham, CEO Civic, firmy zajmującej się zarządzaniem tożsamością  uważa, iż najpopularniejsza kryptowaluta ma duże szanse spaść poniżej 3000 USD po tym, jak podczas wczorajszej sesji został przebity ważny poziom wsparcia 4000 USD.


Wybicie z konsolidacji może spotęgować zmienność na Bitcoinie

W wywiadzie Lingham stwierdził, że Bitcoin w perspektywie dwóch miesięcy powinien pozostać w konsolidacji 3000 – 5000 USD , jednak nie wyklucza, że w końcu nastąpi z niej wybicie. Spadek poniżej 3000 USD oznaczałby dalsze załamanie BTC, który od szczytu z grudnia 2017 r. stracił już ponad 80%. Z drugiej strony, jeśli kupujący zdołaliby przebić opór powyżej 5000 USD dałoby to nadzieje na powrót rynku byka.

Znany byk zmienia zdanie: Bitcoin może spadać dalej!

Lingham zmienił swoje projekcje na bardziej pesymistyczne po tym, jak Bitcoin przebił w czwartek wsparcie 4000 USD i stracił ponad 250 USD w kilka minut. Ponowna niestabilność spowodowała kilka dni konsolidacji, znosząc wzrosty osiągnięte na początku tygodnia. Altcoiny także zareagowały silnymi spadkami. Dwanaście największych kryptowalut pod względem kapitalizacji straciło średnio 11,3% w ciągu ostatnich 24 godzin.

Zobacz również: Morgan Creek: bitcoin spadnie poniżej 3000 USD

Lingham wszedł na rynek kryptowalut w 2013 r. W lutym 2017 r. napisał post na blogu, w którym ostrzegał przed ryzykiem “kolejnej bańki” na kryptowalutach. Komentując tę ​​kwestię powiedział, że to fundamenty muszą stać za rynkiem i być odpowiedzialne za hossę, a nie spekulacje, ale społeczność się z tym nie zgadza.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here