Naga MarketsAktor i inwestor bitcoinowy Neil Patrick Harris nawiązał współpracę z wiodącym operatorem bitomwatów, czyli urządzeń służących do zakupu bądź sprzedaży BTC, które wyglądem przypominają tradycyjne bankomaty. Chce on w ten sposób pomóc ludziom, by zobaczyli oni “jak łatwo i przystępnie można inwestować w kryptowaluty i dołączyć do przyszłości finansów.”

Neil Patrick Harris promuje bitomaty Coinflip

Neil Patrick Harris to amerykański aktor, scenarzysta, producent filmowy, reżyser, piosenkarz, iluzjonista, komik i prezenter telewizyjny. W środowisku kryptowalut jest on także znany z tego, że zainwestował w BTC, a ostatnio nawiązał nawet współpracę z firmą Bitcoin Coinflip, będąca jednym z największych operatorów bitomatów kryptowalutowych.Założona w 2015 roku firma Coinflip obsługuje obecnie ponad 2200 bitomatów kryptowalutowych w 47 stanach USA, wspierających kupno i sprzedaż dziewięciu kryptowalut za pomocą gotówki.

– Kryptowaluta jest przyszłością tego, jak robimy zakupy, inwestujemy i prowadzimy biznes, ale może być również niewiarygodnie techniczna i onieśmielająca. Wolę, aby moje transakcje były proste i w punkt – przyznał Harris dodając, iż cieszy się ze współpracy z Coinflip. W jego ocenie, partnerstwo to przyczyni się do rozpowszechnienia informacji o tym, jak działają bito maty i usługi online trade desk, dzięki czemu więcej osób może mieć dostęp do ekscytującego świata kryptowalut. Jego celem jest bowiem, aby wszyscy wiedzieli, jak łatwe i dostępne jest inwestowanie w kryptowaluty i dołączenie do przyszłości finansów.

W wywiadzie dla Forbes, Harris wskazał z kolei, że pamięta, kiedy po raz pierwszy usłyszał o bitcoinie. Jak większość ludzi, nie rozumiał go w pełni, ale w tamtym czasie cena BTC była tak niska, że uznał, iż może spróbować, nie ryzykując zbyt wiele.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: wig20 notowania | usd/pln prognoza | kurs lpp | waluty w czasie rzeczywistym | jsw analiza | kurs cdr | mercator cena akcji | cd projekt |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGaming Factory: 2 lipca Foodtruck Arena zadebiutuje w reprezentacji
Następny artykułTokeny inwestujące w piłkarskie talenty. Marcin Krzywicki, SPORTIS.PRO
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here