Naga MarketsTrump i XiZnamy kolejne detale fazy pierwszej umowy handlowej USA-Chiny. Wśród nich widzimy zobowiązanie Chin do zwiększenia importu produktów amerykańskich o dodatkowe $80 mld w ciągu dwóch lat, co przez analityków jest postrzegane jako olbrzymia szansa dla pogrążonego w kłopotach Boeinga. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA“. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Umowa fazy pierwszej wprowadza rozejm między dwoma mocarstwami

W przypadku surowców energetycznych Chiny miałyby wydać $50 mld, na produkty rolne $32 mld, a na usługi $35 mld. W przypadku produktów rolnych dawałoby to sumaryczną kwotę około $40 mld rocznie czyli około 30% chińskiego importu produktów rolnych oraz około 25% importu surowców energetycznych – oznajmił Bogusz Kasowski.


Bezpośredni dostęp do rynków USA i UE. Z Directa kwotowanie cen NYSE i NASDAQ masz bezpłatnie.
SPRAWDŹ NAS

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here