Naga MarketsÓsma edycja Kongresu Polska Chemia to największe branżowe wydarzenie w Polsce i Europie Centralnej. Jest ono kluczowe dla całego sektora chemicznego i przedstawicieli świata nauki oraz organizacji pozarządowych nie tylko z powodu wymiany najlepszych praktyk, ale również dlatego, że stanowi doskonałą przestrzeń networkingową do podnoszenia istotnych problemów. W trakcie kongresu podejmowane będą bowiem tematy strategiczne: bezpieczeństwo, ekologia, innowacje i inwestycje oraz wpływ sektora na społeczeństwo i gospodarkę.

VIII Kongres Polska Chemia już 16 czerwca

Kongres Polska Chemia, organizowany przez Polską Izbę Przemysłu Chemicznego, stwarza możliwość dyskusji w gronie liderów z różnych branż i obszarów o ważnych dla naszego kraju sprawach. Doświadczenia roku 2020, które wywołały światowy kryzys gospodarczy, wymagają zrewidowania m.in. unijnej strategii dla przemysłu, a także zidentyfikowania przyszłych wyzwań, tak, by można było im skutecznie sprostać..

Te artykuły również Cię zainteresują
ZAREJESTRUJ SIĘ BEZPŁATNIE!

Dlatego goście VIII Kongresu Polska Chemia będą szeroko debatować o tym, jak osiągnąć założone cele oraz podnosić efektywność i innowacyjność sektora, by mógł on z sukcesem konkurować na arenie międzynarodowej.

Wydarzenie ma bardzo szeroki przekrój tematyczny – ciekawy z punktu widzenia zarówno ekspertów, przedstawicieli branży chemicznej, środowisk naukowych, jak i tych, którzy dopiero zgłębiają tematykę i chcieliby dowiedzieć się więcej m.in. o rozwiązaniach w zakresie przyjaznego środowisku transportu, realiach wprowadzenia Europejskiego Zielonego Ładu, czy potencjale technologii wodorowych.

Agenda pełna ekspertów

VIII Kongres Polska Chemia został objęty wieloma patronatami strategicznymi, instytucjonalnymi oraz medialnymi – m.in. przez CEFIC (European Chemical Industry Council), Polską Akademię Nauk, Ministra Edukacji i Nauki, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, Infrastruktury, Klimatu i Środowiska, Rozwoju, a także Sejmu RP i Marszałka Województwa Mazowieckiego.

VIII Kongres Polskiej Chemii, o godz. 9:00, otworzy Prezes Zarządu Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego, dr inż. Tomasz Zieliński.

Wydarzenie odbędzie się 16 czerwca 2021 r., w formule całodziennego programu publicystycznego online. Rozpocznie się od debaty strategicznej pod hasłem: #CHEMIAdlaPRZYSZŁOŚCI kluczem do zielonej transformacji. W dalszej kolejności prelegenci będą rozmawiać będą m.in. o przyszłości wodoru jako jednego ze sposobów na zmniejszenie niskoemisyjności, zrównoważonej chemii, niskoemisyjnym transporcie, inwestycjach oraz nowoczesnych technologiach 4.0 w branży, bezpieczeństwie i konkurencyjności, Europejskim Zielonym Ładzie, a także stabilności branży w kontekście bezpieczeństwa energetycznego. Pomiędzy poszczególnymi panelami dyskusyjnymi głos zabiorą także zaproszeni na wydarzenie goście specjalni i eksperci.

invest

ZAREJESTRUJ SIĘ BEZPŁATNIE!

Szczegóły wydarzenia i nazwiska gości specjalnych pojawiać się będą sukcesywnie na stronie https://www.kongrespolskachemia.pl/Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here