Naga Markets
Zespół Tokeneo ustalił wyjściową cenę tokena personalnego – SaletaCoin. CEO firmy – Tomasz Rozmus – dopracowuje projekt wraz z samym Przemysławem Saletą oraz Szczepanem Bentynem. Wszystkie techniczne aspekty emisji są już gotowe.


Cena jednego SaletaCoina wyniesie 1 zł. Do emisji trafi zaś 21 milionów tokenów personalnych. Fani znanego sportowca będą mogli kupować “monetę” idola na innowacyjnej platformie Personal Tokens autorstwa Szczepana Bentyna.

Sprzedaż ma wystartować podczas konferencji BTC Invest Camp w Bangkoku, 24 stycznia 2019 roku, około godziny 17:00 czasu tajskiego (a zatem koło 11:00 czasu polskiego). Jak zapowiada Tomasz Rozmus odpowiedzialny za wdrożenie SaletaCoina do sprzedaży w kantorze kryptowalutowym Tokeneo.Cash – na rynek trafi tylko 10% wyemitowanych tokenów. Sprzedaż będzie trwała do wyczerpania puli, a następnie będzie on notowany na powstającej giełdzie tokeneo.com na przełomie marca i kwietnia bieżącego roku. Podaż pozostałej część wirtualnych tokenów będzie zależna od szybkości prac nad ekosystemem przyjmującym płatności w SaletaCoin. Emisją cyfrowej waluty zainteresowane są również inne giełdy.

SaletaCoin – po co to komu?

Przemysław Saleta chce poprzez swój token wspierać młodzież i sam boks. SaletaCoiny posłużą też do płacenia za usługi oferowane przez sportowca. Będą to między innymi treningi personalne, porady treningowe, porady dietetyczne, ćwiczenia w prywatnej szkole boksu byłego pięściarza, treningi prowadzone online dla osób indywidualnych oraz zaawansowane metody treningowe dla sportowców, a także wszelkie usługi około-sportowe związane z działalnością boksera.

Ponoć produkt już teraz cieszy się sporym zainteresowaniem. “Do redakcji napłynęło bardzo dużo zapytań o możliwość nabycia tokena przed jego emisją rynkową. Jednak w tym przypadku nie będzie przedsprzedaży” – twierdzą ludzie związany z Tokeneo.blog. Tomasz Rozmus twierdzi, że pula tokenów SaletaCoin rozejdzie się szybko z dwóch powodów:

  • mała ilość: 10% tokenów w sprzedaży początkowej
  • duża część uczestników rynku kupi czysto spekulacyjnie, gdyż jest to pierwszy token personalny w Polsce tak znanego i utytułowanego sportowca

BTC Invest Camp

Konferencja na której odbędzie się premiera SaletaCoin zorganizowana jest w dniach 23/24 stycznia w Tajlandii, w Bangkoku, na której spotkają się najwięksi influencerzy i znawcy branży krypto w Polsce. W stolicy Tajlandii swój udział zapowiedzieli również Polscy przedsiębiorcy z regionu Azji Poł-Wsch., przedstawiciele różnych branż, którzy widzą bardzo duży potencjał w technologii blockchain, również w swoich biznesach. Organizatorzy nie ukrywają, że takie spotkania to świetna okazja żeby nie tylko poszerzyć swój zakres wiedzy z tematu nowych technologii, ale również jedyna szansa, aby w jednym miejscu spotkać i wymienić się kontaktami z przedstawicielami polskiego biznesu w Azji.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here