Naga MarketsGościem Piotra Gembarowskiego na łamach telewizji internetowej Comparic24.TV jest Paweł Kmieć, prezes Pallada Ubezpieczenia. W rozmowie poruszono temat wpływu pandemii na sektor ubezpieczeń w Polsce. Zapraszamy do obejrzenia całego materiału!

  • Jakie nastąpiły zmiany w ubezpieczeniach z powodu pandemii?
  • Jak COVID-19 wpłynął na działalność ubezpieczycieli?
  • Jakie tendencje wykazuje branża w obecnym czasie?
  • Dlaczego firmy wymagają dodatkowej opłaty za ubezpieczenie przed zarażeniem?

Te artykuły również Cię zainteresują
Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułS&P500 w konsolidacji
Następny artykułNewag ma umowę na 7 EZT dla małopolskiego za 154,6 mln zł netto
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here