Naga MarketsOd czasu ustanowienia maksimów w okolicach 1.6632, co miało miejsce pod koniec ubiegłego miesiąca, para walutowa EURNZD zwolniła w ostatnim rajdzie wzrostowym. Mimo, dwóch kolejnych prób pokonania oporu na 1.6632, sprzedającym nie udało się zamknąć ponad tym poziomem.

Z kolei obecny miesiąc rozpoczął się od wąskiej konsolidacji trochę ponad 20-okresową SMA. Wczoraj jednak doszło do jej skutecznego przełamania, a dynamiczny ruch spadkowy zaprowadził notowania do nowych minimów.

Mając na uwadze powyższe sądzić można, że momentum na tej parze zaczyna się zmieniać. Obecnie trwa odreagowanie wczorajszych spadków, a cena ponownie zbliża się do  20-okresowej SMA, która teraz stanowi dynamiczny opór.

Niedźwiedzi sygnał podczas testu 20 SMA oraz lokalnego obszaru oporu widocznego na poniższym wykresie może oznaczać powrót strony podażowej. Wtedy też najbliższy cel dla spadków znajdzie się na wczorajszych minimach. Kolejne istotne wsparcie stanowi natomiast obszar blisko 1.6330, gdzie wypada 50% zniesienie ostatniego impulsu wzrostowego.

Analizę instrumentu wykorzystać możesz na rachunku u brokera uTrader. Stawki zwrotu oraz momenty wygasania opcji sprawdzisz na koncie demonstracyjnym >>Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here