Kurs euro kurs dolara kurs funtaPodczas środowego popołudnia (kwadrans przed 17-tą), polski złoty silniejszy jest jedynie od franka szwajcarskiego. PLN traci jednak wobec pozostałych kluczowych walut (dolara, euro i funta), jednakże warto podkreślić, że osunięcia są niewielkie, także do końca dnia sytuacja może się jeszcze odmienić.


Kurs dolara do złotego (USD/PLN)

Jak widać na wykresie dziennym USD/PLN poniżej, kurs dolara zamknął się wczoraj ponad maksimami poniedziałkowej sesji, a wcześniej wyznaczył nowe minima, co doprowadziło do powstania byczej formacji outside bar. Dziś natomiast notowania dolara zyskują do złotego, zgodnie z wymową wczorajszej formacji price action. Opór znajduje się teraz w okolicach 3,7536 i dopóki cena na zamknięciu dnia zamyka się pod tym poziomem, wciąż istnieje szansa na powrót do spadków.

Kurs dolara do złotego (USD/PLN) - wykres dzienny - 26 czerwca 2019
Kurs dolara do złotego (USD/PLN) – wykres dzienny – 26 czerwca 2019

Kurs euro do złotego (EUR/PLN)

Kurs euro do złotego nakreślił wczoraj nowe minima w tym roku, jednak do zamknięcia dnia całość strat została odrobiona. Dziś zwyżka jest kontynuowana, a euro wróciło ponad poziom 4,2587. Jednak patrząc na ostanie notowania EUR/PLN widać brak zdecydowania wśród uczestników rynku. Najbliższy opór wypada blisko 4,27, a wsparcie znajdziemy w okolicach 4,2464.

Kurs euro do złotego (EUR/PLN) - wykres dzienny - 26 czerwca 2019
Kurs euro do złotego (EUR/PLN) – wykres dzienny – 25 czerwca 2019

Kurs funta do złotego (GBP/PLN)

Na wykresie funta widoczne są silne spadki z krótkimi przerwami na odreagowanie. Dziś notowania GBP/PLN wyznaczyły nowe minima, zgodnie z panującym trendem. Kontynuacja osunięć może zaprowadzić kurs funta do poziomu 4,7400, gdzie znajduje się kluczowe wsparcie.

Kurs funta do złotego (GBP/PLN) - wykres dzienny - 26 czerwca 2019
Kurs funta do złotego (GBP/PLN) – wykres dzienny – 26 czerwca 2019

Kurs franka do złotego (CHF/PLN)

Notowania franka wyznaczyły dziś maksima na poziomie 3,85 zł. Jak widać poniżej, CHF/PLN przetestował kluczowy opór przy 3,8446 i kwadrans przed 17-tą test ten wskazywał na utrzymanie poziomu. Jeśli do zamknięcia sesji cena pozostanie pod oporem, podczas jutrzejszej sesji pojawi się szansa na odreagowanie ostatnich wzrostów.

Kurs franka do złotego (CHF/PLN) - wykres dzienny - 26 czerwca 2019
Kurs franka do złotego (CHF/PLN) – wykres dzienny – 26 czerwca 2019

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here