Naga MarketsZłoty (PLN) konsoliduje nad 4,45 EUR/PLNPiątkowy, poranny handel na rynku FX nie przynosi większych wydarzeń. Eurodolar pozostaje przy 1,1934 USD podczas gdy PLN konsoliduje nad 4,45 EUR/PLN. Złoty kwotowany jest następująco: 4,4726 PLN za euro, 3,7517 PLN wobec dolara amerykańskiego, 4,1402 PLN względem franka szwajcarskiego oraz 5,014 PLN w relacji do funta szterlinga. Rentowności polskiego długu wynoszą 1,215% w przypadku obligacji 10-letnich.

Ostatnie godziny handlu na rynku nie były szczególnie emocjonujące. USA świętowały „thanksgiving” a dziś sesja kasowa na tamtejszym rynku będzie skrócona. Oznacza to iż obroty i aktywność na globalnych rynkach jest raczej ograniczona. Indeksy nie notują większych zmian, a eurodolar konsoliduje nad 1,19 USD. Nie sprzyja to oczywiście większym zmianom wokół PLN, który i tak „zakotwiczył” się nad 4,45 EUR/PLN.

Te artykuły również Cię zainteresują
W trakcie dzisiejszej sesji brak jest istotniejszych wydarzeń z rynku krajowego. Na szerokim rynku warto bliżej przyjrzeć się odczytom inflacji konsumenckiej z poszczególnych krajów UE.

Z rynkowego punktu widzenia pary związane z PLN konsolidują. Odbija nieco CHF/PLN jednak w dalszym ciągu zmiany są marginalne.

Autor poleca również: Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here