Naga MarketsZłoty kolejny tydzień umacnia się względem USDPolski złoty kolejny tydzień umacnia się w relacji do USD. Proces ten można obserwować na interwale tygodniowym, gdzie siódmy raz  z rzędu świeca koloru czarnego może pojawić się na wykresie.

Złoty przełamuje wsparcie 3.65

Dodatkowo ten tydzień przynosi przełamanie wsparcia 3.65. Na przestrzeni ostatnich lat tworzyły się tutaj ważne dołki, które były początkami fal wzrostowych o długości 15-20 groszy. Jeżeli do piątku nic się nie zmieni, to należy uznać, że niebieska przerywana linii przeszła do historii.  A co mogłoby ulec zmianie?

Te artykuły również Cię zainteresują
Cena Close z bieżącej tygodniowej świecy mogłaby powrócić powyżej 3.65, co zostawiłoby dolny cień. Można by wtedy odnieść wrażenie, że posiadacze długich pozycji jednak wyrazili zainteresowanie wsparciem. Dodajmy do tego mocno wyprzedanego Stochastica i pozytywną dywergencję na MACD. To umotywowałoby pojawienie się białej świecy a może nawet korekty, sięgającej oporu 3.77.

Alternatywa to spadki w stronę 3.52 a może nawet 3.50. Tworzy to strefę wsparcia, która mogłaby na chwile wyhamować deprecjację USD.

Nie pozostaje nic innego jak biernie czekać na koniec tygodnia lub przejść na niższe interwały i tam szukać miejsc dla swoich zleceń.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here