Naga MarketsCzerwiec nie był zbyt łaskawy dla złotówki. Mniej więcej równolegle z eskalacją rebelii w Iraku, a także na Ukrainie, ukazały się nagrania z rozmów czołowych polityków stawiające NBP i państwo polskie w bardzo złym świetle.

USD/PLN puka w górną bandę wielomiesięcznej konsolidacji 3.00 – 3.06 i przełamanie górą powinno przenieść nas na wyższy poziom między 3.08 – 3.15.USD/PLN dzienny | Kliknij by powiększyć!

EUR/PLN po decyzji ECB o cięciu stóp procentowych stuknął we wsparcie 4.10/4.09, po czym wzrósł do poziomów z pierwszej połowy maja wyłamując spadkową linię trendu po szczytach z końca kwietnia i połowy maja. Obecnie znajdujemy się nad kluczowym poziomem 4.15, z którego para może przypuścić atak nawet na 4.19.

USD/PLN dzienny | Kliknij by powiększyć!

Wciąż niejasna jest przyszłość polityczna w Polsce. Czy będą przyspieszone wybory, czy rząd techniczny wyłoniony po konstruktywnym wotum nieufności dla rządu Donalda Tuska. A może jednak cała sprawa zostanie wyciszona i rozejdzie się po kościach.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here