Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!


Dzisiaj w nocy Bank Australii niespodziewanie postanowił obciąć stopę procentową o 25 punktów bazowych do najniższego od 6 lat poziomu – 2.25%. Jako, że decyzja ta nie była “w cenie” na rynku, AUD/USD osunęło się o ponad 170 pipsów.

Co do samego kalendarza to uznać możemy go za spokojny. Do godzin południowych brak istotniejszych odczytów i nic “nie trzęsło” wykresami od strony fundamentalnej. Od godziny 15:00 pokaźna dawka informacji z USA – po raz kolejny jednak wszystkie na zielono, można więc spokojnie handlować. Dopiero o 22:45 pojawią się dane z nowozelandzkiego rynku pracy, które mogą wpłynąć na kurs kiwi-dolara.

Silne i słabe aktywa finansowe

AUD/USD nadal w okolicach dołków wywołanych decyzją RBA. Na fali działań Australii umocnił się jednak CAD – na Loonie obserwujemy silne spadki:

SILNE: USD, CAD

SŁABE: CHF, AUD

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj w Comparic przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne pod opcje binarne:

– CAD/JPY – nadal w korekcie

AUD/NZD – reakcja na wsparcie

W krótkim terminie wykres złota znajduje się w tendencji spadkowej. Obecnie byliśmy świadkami dynamicznej korekty po dojściu do dołka 1252USD, odbicia od lokalnego poziomu S/R na 1284 i ponownego osunięcia w stronę wsparcia 1270. Tutaj cena znalazła bazę i ponownie przeprowadziła atak na 1284 – jak na razie okazał się jednak silnie nieudany.

GOLDH4 03.02

W związku z tym możemy oczekiwać ponownego osunięcia ceny w okolice wspomnianego wsparcia 1270USD, co pozwala rozważyć otwarcie opcji PUT.

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here