Naga MarketsZłoto z gwałtowną przeceną ale szansami na odbicie, uważa Commerzbank - analiza dla początkującychNadal nie widać końca gwałtownego zwrotu na południe na notowaniach złota. Interesująco wygląda wykres tygodniowy, gdzie kurs odbił od dobrze respektowanej 14 miesięcznej linii bessy. Z tej perspektywy widać, że złoto ma ogromny potencjał do spadku notowań. Wczoraj swoją aktualizację ostatnich wydarzeń na złocie przedstawił Commerzbank. Jego analityk Karen Jones uważa, że spadek poniżej 1750 USD za uncję zaneguje szeroki trend wzrostowy.

„Przebicie się poniżej 1750 USD, aby ponownie skupić się na dołku z sierpnia 1693 USD. Złoto wyprzedało się agresywnie po odwróceniu kluczowego dnia. Wyprzedaż jest postrzegana jako korygująca, a rynek powinien pozostać dobrze wspierany przy spadkach z powrotem do regionu 1750 USD” – uważa strateg z Commerzbanku.Mocna reakcja podaży

Jego zdaniem po okresie silnych spadków, popyt się odbuduje i w dłuższym terminie tendencja wzrostowa zostanie zachowana. Kurs złota ma jego zdaniem dość szybko wrócić pod okolice 1877 dolarów.

Przeczytaj również:

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: Webinary XM.COMChcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here