Aktualna cena ropy WTI, srebra oraz złotaPrzed nami kolejna sesja na rynku surowcowym w tym tygodniu. W środę  złoto kontynuuje ruch w górę. Za jedną uncję trzeba dziś płacić 1334$, co oznacza wzrosty na ponad 0,7%. Silver znajduje się dziś 0,5% na plusie. Aktualnie jego cena wynosi 14,81$. Z kolei ropa WTI zgodnie z oczekiwaniami kontynuuje spadki. W środę za jedną baryłkę WTI zapłacimy 51,9,1$. Zobaczmy jak przedstawia się sytuacja techniczna na wykresach surowców. 


Złoto wraca do wzrostów. XAU/USD odbija od strefy wsparcia

Cena złota odbija od wskazywanego w ostatnim porannym przeglądzie rynkowym wsparcia przy 1232,5$. Aktualnie niewykluczony jest ponowny atak na tegoroczne maksima, który wypadają przy 1345,2$. Tendencja jest wyraźnie wzrostowa, nawet gdyby doszło do wykonania większej korekty, to pamiętajmy jeszcze o wsparciu przy 1314,5$, gdzie wypada dolne ograniczenie układu 1:1. Dopiero jego zanegowanie może zmienić scenariusz na spadkowy.Kurs złota XAUUSD 12 czerwca 2019

InvestCuffs

Zobacz także: Kurs euro na tegorocznych minimach przy 4,2650. EUR/PLN będzie dalej spadał?

Cena srebra (XAG/USD) pomiędzy wsparciem, a oporem

Cena srebra odbija od wyznaczonego w ostatnim przeglądzie oporu. Spadki jednak są do razu korygowane, nie doszło nawet do testu wsparcia przy 14,56$. Aktualnie trzeba poczekać na wyjaśnienie sytuacji, niewykluczona jest konsolidacja pomiędzy poziomem 15$, a 14,56$.

Kurs srebra 12 czerwca 2019

Cena ropy (OIL WTI) kontynuuje spadki

Cena ropy kontynuuje spadki po dobiciu od wspomnianego oporu przy 56,5$, który wynikał ze strefy ZZB  oraz układu 1:1. Aktualnie testowane jest wsparcie przy ostatnich minimach, jeżeli dojdzie do jego wybicia, ruch spadkowy powinien przyspieszyć. W przeciwnym razie niewykluczona jest korekta wzrostowa i ponowny test strefy oporowej.

Kurs oil WTI 12 czerwca 2019

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here