Naga MarketsPo trwających od połowy grudnia wzrostach rynek dotarł dziś w okolice niezwykle istotnego poziomu oporu 1250.00 zbiegającego się z mierzeniem 50% korekty Fibonacciego z całego wcześniejszego ruchu spadkowego. Biorąc pod uwagę, jak istotne wsparcie stanowił ten poziom w przeszłości oraz fakt, iż jest to dopiero jego pierwszy re-test od czasu dynamicznych spadków z 11 listopada 2016r. spodziewać moglibyśmy się tu pojawienia reakcji podażowej i wystąpienia przynajmniej korekty spadkowej.

GOLD Daily

Scenariusz pro-spadkowy wspiera również obecna sytuacja na oscylatorze Stochastic, gdzie zarówno na interwale 4-godzinowym, dziennym i tygodniowym powstała dywergencja.

GOLD Weekly / Daily / H4

Jeżeli więc, w najbliższym czasie pojawi się reakcja podażowa i rynek odrzuci obecny opór, spodziewać moglibyśmy się spadków przynajmniej w okolice poziomu 1219.00 bądź nawet 1181.00.

Wykorzystaj analizę, by zainwestować u Brokera HotForex

Jeżeli natomiast poziom ten bez większego problemu zostanie pokonany, wzrosty mogłyby być kontynuowane nawet w okolice poziomu 1307.00.

GOLD Daily


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułMorgan Stanley zwolni 300 osób w związku z Brexitem. Łącznie myśli o 1000
Następny artykułPrzed zamknięciem. Asseco Buisiness Solutions [ABS] i Otmuchów [OTM]
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here