Naga MarketsAdmiral-Markets-LogoListopad jak do tej pory jest bardzo dobrym miesiącem dla posiadaczy pozycji długich na złocie. Obecnie znajdujemy się ok 30$ za uncję powyżej poziomów z pierwszych dni miesiąca. Od minimów oddaliliśmy się natomiast aż o ponad 60$.


Jednak kurs złota znajduję się poniżej poziomu oporu 1205-1208, który to poziom już dwukrotnie okazał się nie do przejścia dla byków. Jego siłę wzmacnia dodatkowo poziom 61,8% Fibo zniesienia ostatniej fali spadkowej.

W przypadku udanego wyjścia ponad wspomniany poziom kolejnym przystankiem będzie rejon 1222-1223$. Natomiast kontynuacji kilkumiesięcznych spadków możemy spodziewać się poniżej 1178$ za uncję. Czy te trwające już trzeci tydzień wzrosty są tylko większą korektą spadku, czy może inwestorzy powoli przygotowują się do możliwego sukcesu szwajcarskiego referendum, w którym Szwajcarzy będą głosować między innymi za obowiązkiem posiadania przez Szwajcarski Bank Centralny co najmniej 20% rezerw w złocie? Okaże się to najpóźniej za tydzień.

????????????????????????????????????????????

Pozostając przy temacie złota, zapraszam na czwartkowe Szkolenie Specjalne “Przed referendum w Szwajcarii”, które poprowadzi Marcin Kiepas. Spotkanie rozpocznie się o 18:00 (27.11.2014). Szkolenie jest bezpłatne i można wziąć w nim udział rejestrując się pod tym adresem.

Analizę przygotował Tomasz Mazurek

Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na info@admiralmarkets.pl. Możesz również wypróbować konto demo. Jeżeli jesteś naszym czytelnikiem dostęp do sesji Live Trading we wrześniu masz zagwarantowany całkowicie za darmo.Wystarczy, że wypełnisz formularz!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here