Naga Marketsgold

Na wykresie H4 notowań złota widać, że cena porusza się w tendencji spadkowej, dość dokładnie respektując zwłaszcza górną krawędź kanału. Aktualnie mamy do czynienia z podwójnym odbiciem od niej oraz lokalnego oporu jaki wyznacza poziom poprzedniego dołka czyli 1240. Długie, górne cienie świec w tym rejonie mogą sygnalizować nadchodzące spadki. Sygnałem do nich może być także wybicie linii korekty.

gold op

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

OptionTrade, oferuje 76% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPin bar na tegorocznych szczytach AUD/USD
Następny artykułUSD/JPY – w wąskiej konsolidacji
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here