Naga MarketsNotowania złotego kruszcu na początku obecnego tygodnia ponownie dotarły do kluczowego obszaru wsparcia / dolnego ograniczenia zakresu w obrębie $1304. Tam jak widać na wykresie dziennym poniżej, ponownie pojawił się popyty i nastąpiło nieznaczne odbicie.

Byki jednak nie miały wystarczająco dużo siły, by wypchnąć notowania na wyższe poziomy i już podczas dzisiejszej sesji kurs ponownie testuje obszar wsparcia przy 1304.00.

Wynik tego testu może mieć spore znaczenie. Jeśli bowiem notowania zdołają skutecznie przełamać kluczowy obszar wsparcia, otwarta zostanie droga do strefy przy 1276.00, gdzie znajduje się niedomknięta luka wzrostowa z 26-go grudnia ubiegłego roku. Niżej natomiast widoczne jest wsparcie na 1265.00.

Alternatywnie, w przypadku ponownego zainteresowania kupujących, kurs może dalej poruszać się w zakresie, którego górne ograniczenie wypada blisko 1361.60. Wydaje się jednak, że ten scenariusz jest nieco mniej prawdopodobny.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here