Naga MarketsW trakcie wczorajszej sesji złoto ambitnie testowało górne ograniczenie niedźwiedziego kanału regresji, jednak cenie nie udało się utrzymać w jego okolicach. Widzieliśmy silniejsze osunięcie i cena najprawdopodobniej zmierza ponownie do przeciwległej granicy zakresu podażowego. Po drodze znajduje się jednak istotne wsparcie 1182.00, które idealnie sprawdzi się jako nasz cel intraday.

12052015GOLDH1

Gdyby jednak złoty kruszec odwrócił tendencję i poziom nie został osiągnięty, będziemy liczyć na retest oporu 1192.00 obowiązującego na XAU/USD już od jakiegoś czasu.

Z czysto technicznej perspektywy złoto porusza się w trendzie spadkowym intraday – odwrócenie tendencji będzie miało miejsce dopiero po pokonaniu przed chwilą wspomnianego poziomu 1192.00. Pozostałe wsparcia i opory intraday rysują się kolejno na 1175.35 oraz 1198.05.


Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokeraACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here