Naga MarketsZłoto może wzrosnąć nawet do 2300 dolarów, uważa Credit SuisseCena złota rośnie nieprzerwanie od 6 dni i wraca dziś ponad okrągły poziom 1900 dolarów. Analitycy z Credit Suisse są byczo nastawieni do tego kruszcu. Uważają, że po wybiciu górnego ograniczenia klina notowania mogą kierować się ponad poziom 2000 dolarów, a w dłuższej perspektywie nawet do 2300 dol.

  • Konsolidacja na złocie to jedynie przerwa w trendzie wzrostowym
  • Kluczowe wsparcie wypada przy 1837 dol.
  • Wybicie oporu klina otworzy drogę do 2016 do.

Złoto konsoliduje przed dalszym wzrostem

Złoto rozszerza swoją konsolidację z naszego celu przy 2075 dol. osiągniętego w sierpniu i podtrzymujemy nasz podstawowy pogląd, że jest to tymczasowa i korygująca przerwa w szerszym trendzie wzrostowym.

Zobacz też: Forex Tester. Najlepsze narzędzie do testów i symulacji?

Strategowie z Credit Suisse pozostają długoterminowymi złotymi bykami i wydaje się, że formuje się potencjalny wzorzec kontynuacji „klina”, który dodaje wagi temu poglądowi.

Rzeczywiście, akcja cenowa zaczyna coraz bardziej wyglądać jak bycza formacja kontynuacji w postaci klina, dodając wagi naszemu poglądowi – wnioskuje Credit Suisse.

Kluczowe wsparcie pozostaje na poziomie 1837 dol. i wypada ono na zniesieniu 38,2% rajdu z 2020 r.  Nasze nastawienie pozostaje niezmienione. Ruch powyżej 1933 dol. sugerowałby, że „klin” został ukończony, co dawałoby szansę na wzrost do 2016 dol., a następnie 2075 dol. – prognozuje  Credit Suisse.

Bank w perspektywie długoterminowej nadal rozgląda się za wzrostami w kierunku 2300 dol.

Zejście pod poziom 1837 dol. ograniczyłoby myślenie o„ klinie” i sugerowałoby potencjał do głębszego spadku cen w kierunku 200-dniowej średniej, w okolicach 1775/65 dol.

Sprawdź ofertę licencjonowanego i regulowanego brokera XM posiadającego w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych
Sprawdź warunki brokera.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here