Naga MarketsW trakcie środowej sesji złoto wybiło w końcu z wcześniejszego wąskiego zakresu handlowego. Było to spowodowane przede wszystkim silnym osłabieniem USD obserwowanym od początku tygodnia, powielonym dodatkowo przez bardzo negatywny odczyt sprzedaży detalicznej w Stanach Zjednoczonych.

W trakcie dzisiejszej sesji obserwujemy XAU/USD licząc na test oporu 1222.00 – gdyby okazał się skuteczny wtedy kolejny opór rysuje się na 1239.00. W przypadku braku kontynuacji dynamiki wzrostowej i braku dojścia do 1222.00 cena najprawdopodobniej odwróci w kierunku podażowym. W takim przypadku pierwszym z przystanków okaże się 1214.85, kolejnym natomiast wcześniejszy poziom wsparcia/oporu 1192.00.

14052015GOLDH1

Z technicznego punktu widzenia złoto porusza się oczywiście w niezwykle dynamicznym trendzie wzrostowym (intraday). Powrót do tendencji spadkowej będzie miał miejsce dopiero pokonaniu znajdującego się kilkadziesiąt dolarów niżej poziomu 1182.00.


Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokeraACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here