Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!


Dzisiaj w nocy miejsce miała publikacja protokołów z kwietniowego posiedzenia Banku Rezerw Australii. Z dokumentu wynika, że rada polityki pieniężnej praktycznie jednogłośnie jest gotowa do dalszych cięć stóp procentowych w najbliższych miesiącach – w związku z tym AUD/USD silnie się osunął znosząc 50% ostatnich silnych ruchów korekcyjnych. Glenn Stevens – gubernator RBA – stwierdził, że AUD jest nadal wyceniany zbyt wysoko jednak z czasem kurs powinien opadać.

O godzinie 11:00 ZEW opublikował wyniki swoich sondaży dla Niemiec oraz strefy euro. Ankiety ZEW badają sytuację ekonomiczną oczami przedsiębiorców oraz obywateli i podawane są według skali punktowej:

  • Niemcy – 53.30pkt., oczekiwano 55.30pkt.
  • Strefa euro – 64.80pkt., oczekiwano 63.70pkt.

Dzisiaj w kalendarzu makroekonomicznym nie czeka nas już zbyt wiele atrakcji. O godzinie 14:00 węgierski bank centralny najprawdopodobniej podejmie decyzję o obniżeniu stóp procentowych (przynajmniej tak sugerował miesiąc temu podczas pierwszej obniżki w nowym cyklu luzującym). Zakończeniem dnia będzie natomiast informacji o sprzedaży hurtowej w Kanadzie (14:30).

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: JPY, NZD

SŁABE: AUD, EUR, GBP

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

– EUR/JPY – w trendzie spadkowym

– Srebro – złamane kolejne wsparcie

AUD/NZD – siła podaży

Złoto kontynuuje konsolidację pomiędzy poziomem 1182 oraz 1219. Wewnątrz naszego zakresu przebiega również opór lokalny wyznaczany przez początek luki wzrostowej, która rozrysowała się na wykresie. Zakres ruchu bocznego jest wzmacniany przez zniesienia Fibo impulsu spadkowego styczeń-marzec 2015. Od góry jest to 50% Fibo, natomiast od dołu 23.6% Fibo. Przed podejmowaniem dalszych decyzji inwestycyjnych warto poczekać na wyjście z konsolidacji, którąkolwiek ze stron. Bardziej agresywni traderzy mogą natomiast rozważyć wykorzystanie silnej strefy wsparcia 1180.00 do zagrywania long.

GOLDDaily 21.04

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here