Naga MarketsCena złotego kruszcu po raz kolejny dotarła do kluczowego obszaru oporu między $1258 – 1260. Jak widać na poniższym wykresie 4-godzinnym, test tego obszaru doprowadził do wyhamowania wzrostowego momentum na co wskazuje uformowana właśnie świeca spadkowa.

Przechodząc na niższy interwał (H1) widoczny jest test i fałszywe wybicie knotem 20-okresowej SMA, która zapewnia dynamiczne wsparcie. Długi knot u dołu wskazuje na aktywność popytu. W związku z tym obserwować można jak dalej rozwijać się będzie akcja cenowa.

Bądź na bieżąco! Uruchom Rynki na Żywo w swojej przeglądarce

Dalsze spadki i zamknięcie poniżej minimów ostatniej świecy godzinowej wskazywało będzie na potencjał do głębszego osunięcia. Najbliższym celem w tym przypadku może być poziom 1250. Kolejne istotne poziomy znajdują się w okolicach 1245.50 oraz 1240.70.


Przetestuj rachunek u brokera opcji binarnych uTrader! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych uTrader oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEBC wyemitował nowy banknot 50 euro
Następny artykułPrzed zamknięciem. PKO BP [PKO] i Neuca [NEU]
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here