Naga Marketsgold

Na interwale H4 notowań złota cena zgodnie z przedwczorajszą analizą odbiła się od linii trendu spadkowego i spadła na niższy poziom do bardzo ważnej strefy wsparcia. Aktualnie powinien zaczynać się kolejny ruch korekcyjny. Jego celem powinna być linia trendu, która mniej więcej zbiega się z poziomem poprzedniego dołka, która może działać jako silny opór. Krótkoterminowo można zatem zagrywać na wzrosty, choć jest to obarczone dużym ryzykiem. Konserwatywnie warto zaczekać na zakończenie korekty, a jej dynamika podpowie nam czy warto kolejny raz zagrywać na spadki.

gold op

TopOption, oferuje 80% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 180 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here