Złoto i srebro w korekcie wzrostowej, ropa mocno traci 30 września 2020 roku
Cena ropy, złota i srebra

Rozpoczyna się kolejna sesja handlowa na rynku surowcowym w tym tygodniu. Wczoraj mogliśmy obserwować kontynuacje dobicia na rynku złota i srebra, jednak o poranku ruch w górę jest wyraźnie korygowany. Z kolei notowania ropy naftowej wyraźnie traciły podczas wtorkowej sesji, docierając do ważnego poziomu wsparcia. Zobaczmy jak przedstawia się sytuacja techniczna na wykresach surowców.

Cena złota (XAU/USD)

Na początku nowego tygodnia handlowego możemy obserwować wzrosty na rynku złota, wczoraj ponownie metal szlachetny zakończył sesję na plusie. Jednak na początku środowej sesji widać wyraźną korektę spadkową. Jeżeli obecny sentyment się utrzyma, niewykluczony jest ruch w kierunku wsparcia wynikającego z wcześniej pokonanej linii szyi układu podwójnego dna przy 1875$. Z kolei w przypadku kontynuacji wzrostów, najbliższy ważny opór znajduje się w rejonach 1910$.

Wykres złota
Złoto interwał H4

Zobacz także: Kurs euro do dolara EUR/USD z perspektywą dalszych spadków?

Cena ropy (OIL WTI)

Notowania ropy WTI, znalazły się wczoraj pod presją sprzedających, dzień zakończył się wyraźnie pod kreską. Niemniej patrząc na wykres H4, kurs dotarł do kluczowej strefy wsparcia przy 38,55$, gdzie pojawili się kupujący. jeżeli poziom zostanie utrzymany, istnieje szansa na odreagowanie po wczorajszej przecenie. W przeciwnym razie, wybicie poziomu dołem może skutkować atakiem 38,00$, gdzie znajduje się geometria na układzie korekty prostej ABC.

Wykres ropy
Ropa naftowa WTI interwał H4

Cena srebra (XAG/USD)

Srebro, podobnie jak złoto, również zakończyło wtorkową sesję na plusie. Niemniej dziś o poranku widać wyraźny zwrot akcji i korektę spadkową. Patrząc na interwał H4, najbliższe wsparcie powinien stanowić poziom 23,46$. Jeżeli odbicie wzrostowa ma być kontynuowane, poziom ten nie może zostać wybity dołem.

wykres srebra
Srebro interwał H4

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here