Naga MarketsZłoto (GOLD) D1/H4/H1 – pełnowymiarowa analiza harmoniczna

Kolejna szansa na kilka punktów na zlocie. Tym razem jednak oczekiwanie na sygnał może trochę potrwać, gdyż kontrakt ten znajduje się obecnie w miejscu, które mógłbym określić jako niezdecydowanie między kontynuacja wieloletniego trendu wzrostowego a pogłębieniem obecnej kilkumiesięcznej korekty spadkowej.
Powyżej formacja pro-wzrostowa typu (X)ABCD bez wyraźnego sygnału do zakupów, podparta na klastrach Fibonacciego oraz dolnej linii kanału trendowego (bardzo ważna linia!)

Złoto (GOLD) D1/H4/H1 – pełnowymiarowa analiza harmoniczna


Wykres poniżej – entry timeframe, interwał wejściowy, brak sygnałów na pozycje długie, na krótkie także, ponieważ krótkie korpusy przy jednoczesnych silnych wsparciach oznaczają chwilowe niezdecydowanie.
Patrząc na wykres poniżej – Context TimeFrame, widzimy, że w dłuższym terminie mamy trend spadkowy. Linia (2) to silna podpórka dla obecnych formacji pro-wzrostowych, lecz jej przebicie jest właśnie najbardziej, jak sądzę, oczekiwanym sygnałem dla inwestorów grających na tym kontrakcie i pozwalającym na podejmowanie bardziej śmiałych decyzji.

Złoto (GOLD) D1/H4/H1 – pełnowymiarowa analiza harmoniczna


Autorem analizy jest Arek Łyjak twórca kursu AdvanceTrader.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

  1. Złoto i ropa panowie analitycy wychodzi z cwiartki 14.09 i wchodzi na 52.2 co oznacza 7 ,2 lat wzrosyu cen juz od przyszłego tygodnia inaczej mowiac mamy cud gospodarczy.Ten wzrost mozna zwalic na chinczyków amerykanów itd ale sie go ni jak nie zatrzyma .
    pozd

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here