Naga MarketsKońcówka roku należała bez wątpienia do złota, kurs tego kruszcu wzrósł o ponad 8% bez żadnej znaczącej korekty, to może się jednak zmienić, ponieważ ostatnie dni to widoczny przystanek.


Po ukształtowaniu szczytu na poziomie 1325 dolarów, kolejne dwa dni to zawężający się zakres wahań, przez co powstała formacja Shark 32 z której to kurs dziś wybija się dołem. Należy przyjąć pewną dozę ostrożności, gdyż do gry nie wszedł jeszcze kapitał amerykański, mimo wszystko wybicie powinno doprowadzić do zwiększenia zmienności.

Złoto D1

By wykorzystać analizę i zainwestować na Złocie
sprawdź ofertę 
Brokera HotForex

Punktem przyciągającym cenę może być w pierwszej kolejności poziom 1300 dolarów, oraz średnie kroczące od których kurs znacząco się oddalił.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułBitcoin jako przynęta dla millenialsów
Następny artykułMocny dolar, ciekawie na głównych parach
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here