Naga MarketsNotowania złota w ubiegłym tygodniu testowały przełamany obszar wsparcia / dolne ograniczenie zakresu w obrębie 1304.00, które teraz stanowi opór. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, kurs w czwartek wzniósł się ponad wspomnianą strefę, jednak do zamknięcia większość zysków została oddana.

Kolejnego dnia (piątek) byliśmy natomiast świadkami powrotu niedźwiedziego momentum, kiedy to udało się zepchnąć notowania do nowych minimów, a dodatkowo domknięta zostałą luka wzrostowa jaka utworzyła się na otwarciu sesji z 26-grudnia ubiegłego roku.

Obecnie notowania znajdują się nieco ponad linią trendu biegnącą od dołka z lipca 2017-go roku. Zarówno ta linia trendu jaki obszar w obrębie 1265.00 stanowią teraz wsparcie. Jeśli zatem złoto ma dalej zniżkować do 1236.00, sprzedający muszą doprowadzić do zamknięcia sesji pod tą strefą.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułNowe okno otwierania konta w MetaTrader 5
Następny artykułRynek opcji – 18 czerwca 2018
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średnioterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here