Naga Markets
gold

Na wykresie H4 notowań złota widać, że kupujący nabrali rozpędu, gdyż ostatni okres to silne wzrosty. Aktualnie cena znajduje się na poziomie jednego z poprzednich szczytów, a biorąc pod uwagę długość trwających wzrostów, można oczekiwać, że przy tak czytelnym poziomie oporu dojdzie do korekty. Wydaje się, że siła popytu jest naprawdę duża i nie liczyłbym na większą korektę niż do najbliższego wsparcia. Miałaby ona podobny zasięg do poprzedniej korekty, w tym krótkim trendzie wzrostowym.

Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

gold op

OptionTrade, oferuje 77% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 177 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarnetokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEUR/JPY – zmierza do kluczowego oporu
Następny artykułPrzegląd setupów Price Action 13 stycznia 2015: AUDUSD, EURCAD, Złoto
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here