Naga Marketsgold

Na wykresie H4 notowań złota widać, że cena po mocnym ruchu wzrostowym dotarła do górnej krawędzi kanału, która łączy poprzednie wierzchołki. Po takiej samej wielkości ruchu wzrostowym, poprzednim razem cena zaczęła spadać. Wydaje się, że obecnie także jest szansa na pojawienie się choćby niewielkiej korekty, tym bardziej, że już widoczna jest reakcja podąży w tym miejscu. Najbliższe wsparcie to okolice 1110,00, a więc można zagrywać albo na spadki albo też czekać na kolejną okazję do kupna w tym rejonie.

Polecam darmowe szkolenie, podczas którego omówione zostanie zagadnienie zarządzania kapitałem w kontekście opcji binarnych. Webinar odbędzie się w środę 3 lutego. Każda zarejestrowana osoba otrzyma dostęp do nagrania.

gold op

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ


Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

OptionTrade, oferuje 76% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here