Naga MarketsNa skutek piątkowych wzrostów rynek wybił górą z trwającego przez cały ubiegły tydzień kanału spadkowego. W dniu dzisiejszym obserwowaliśmy korektę spadkową i re-test górnego ograniczenia wspomnianego kanału, które ostatecznie w godzinach popołudniowych zostało odrzucone.

Od kilku godzin obserwujemy coraz bardziej dynamiczne wzrosty i jeżeli tylko tendencja ta będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania marcowych maksimów w okolicy poziomu 1258.50.

GOLD H1

Spoglądając na wykres dzienny zauważymy, że wspomniany poziom 1258.50 znajduje się w okolicy mierzenia 61.8% korekty Fibonacciego z wcześniejszego impulsu spadkowego i również w lutym powstrzymał kupujących przed dalszymi wzrostami.

Jeżeli zatem i tym razem strefa ta byłaby wystarczająco silna by zapobiec dalszym wzrostom, spodziewać moglibyśmy się spadków nawet w okolice poziomu 1198.00.

Jeżeli jednak opór ten zostanie pokonany, potencjalne wzrosty mogłyby dotrzeć nawet w okolice poziomu 1307.00.

By wykorzystać analizę i zainwestować na Złocie
sprawdź ofertę Brokera HotForex

GOLD Daily


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKomentarz giełdowy – Mieszany start kwartału, choć mocny na GPW
Następny artykułO wykresach ani słowa… NZD/USD, GBP/CHF, Srebro
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here