Naga MarketsCena złota (XAU/USD) broni wsparcia przy 1900 dol. Kruszec dalej w górę, a akcję spadną - przewiduje "Król obligacji"CEO DoubleLine Capital Jeffrey Gundlach znany także jako “Król obligacji” wypowiedział się na temat nadchodzących wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. W 2016 roku udało mu się przewidzieć ich przebieg, a jakiego zdania jest teraz? Donald Trump czy Joe Biden? Gundlach wypowiedział się także na temat złota i  amerykańskiego rynku akcji.

  • Przy ostatnich wyborach, Gundlach stawiał na Trumpa, tym razem także
  • Sondaże faworyzują obecnie Joe Bidena w wyścigu o fotel prezydenta
  • Złoto ma dalej zyskiwać, a rynek akcji może przetestować marcowy dołek

Donald Trump vs. Joe Biden

– Czy Joe Biden pokona Donalda Trumpa w listopadowych wyborach? Nie sądzę. Stawiam przeciwko temu. Myślę, że sondaże są bardzo, bardzo delikatne z powodu wysoce toksycznego środowiska politycznego, w którym żyjemy – powiedział Jeffrey Gundlach

Te artykuły również Cię zainteresują
Zobacz też: Forex Tester. Najlepsze narzędzie do testów i symulacji?

Według CEO DoubleLine Capital, Kamala Harris, która miałaby zostać wiceprezydentem po wygranej Bidena nie zmieni wyniku wyborów. Uważa on, że Harris jest jest „trochę zbyt charyzmatyczna”, a jej osobowość „może być trochę dominująca”.

Warto jednak przypomnieć, że Gundlach nie sądził, iż Biden zdobędzie nominację Demokratów i w marcu br. nazwał go „niewybieralnym” . Niezależnie od tego, przed nami jeszcze „wiele zwrotów akcji” – dodał.

Biden nadal jest faworytem, ​​według średniej RealClear Politics pokazującej w sondażach 7,3-punktowy margines. Jego przewaga jest mniejsza w kluczowych stanach pola bitwy, gdzie ma średnio 4,3 punktu więcej od Trumpa.

Jeśli chodzi o rynek,  Gundlach powiedział, że nie zdziwiłby się, gdyby akcje ponownie odwiedziły marcowe minima. Poza tym, “Król obligacji” że złoto będzie dalej rosło.

Cena złota wsparła się na poziomie 1900 dol. za uncję

Notowania złota w relacji do dolara zaliczyły od szczytu do wczorajszego dołka ponad 10-procentowy spadek. W roli wsparcia sprawdził się obszar wokół okrągłego poziomu 1900 dolarów za uncję.

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl! Aktualny harmonogram i zapisy: Webinary edukacyjne
.
Cena złota (XAU/USD) -wykres dzienny

Dziś cena złota odbija i ponownie testuję opór w pobliżu 1940 dol. Pokonanie tego obszaru otwierałoby drogę w kierunku 1980 dol., a ostatnią ważną barierę może stanowić poziom 2075 dol., gdzie znajduje się historyczny szczyt dla XAU/USD.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here