Naga MarketsKomisja Nadzoru Finansowego (KNF) na posiedzeniu 19 kwietnia 2016 r. udzieliła zgody na zmianę w składzie Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, polegającą na powołaniu Pawła Dziekońskiego na stanowisko Wiceprezesa Zarządu. Zmiana w składzie Zarządu Giełdy zacznie obowiązywać od dnia doręczenia Spółce decyzji KNF.

Rada Nadzorcza GPW na posiedzeniu 16 marca 2016 r. podjęła decyzję w sprawie powołania Pawła Dziekońskiego na stanowisko Wiceprezesa Zarządu Giełdy.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zobacz również: GPW z nowym prezesem – już oficjalnie!

Paweł Dziekoński

Paweł Dziekoński
Paweł Dziekoński

Paweł Dziekoński jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, gdzie ukończył studia magisterskie na kierunku Finanse i Bankowość oraz studia doktoranckie w Kolegium Gospodarki Światowej.

Posiada bogate doświadczenie związane z sektorem finansowym, rynkiem kapitałowym, bankowością i konsultingiem. Był dyrektorem Departamentu Produktów Kredytowych Deutsche Banku Polska S.A. i nadzorował działalność jednostek produktowych w obszarze bankowości hipotecznej, produktów klienta indywidualnego i instrumentów finansowych dla firm segmentu MŚP oraz MID-CAP.

Zobacz również: GPW obchodzi 25. urodziny

Przed dołączeniem do zespołu Deutsche Banku, Paweł Dziekoński pełnił funkcję dyrektora wykonawczego w Kredyt Banku S.A. nadzorując działalność jednostek odpowiedzialnych za rozwój oferty kredytowej dla przedsiębiorstw i korporacji, finansowanie strukturalne oraz finansowanie nieruchomości komercyjnych. Zajmował także stanowisko dyrektora zespołu doradczego w Deloitte.

Paweł Dziekoński był również doradcą w kluczowych dla polskiego rynku finansowego projektach realizowanych dla NBP i KNF. Specjalizuje się w rozwoju instrumentów finansowych oraz w zagadnieniach regulacyjnych.

Informacja prasowa GPWConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here