Naga Markets

Firma Leocode, jeden ze światowych liderów tworzących oprogramowania w obszarze Web3, rozpoczęła budowę platformy All in One dla Zetly. Po serii warsztatów z programistami Leocode udało się zaplanować niemal wszystkie kroki milowe związane z budową innowacyjnego rozwiązania dla sportu.– Budowę naszej platformy wspólnie z firmą Leocode, rozpoczynamy od modułów NFT i Sport. W dalszej kolejności będą powstawać moduły Digital Collectibles oraz Crowfunding. Niezależnie od tego trwają prace nad budową aplikacji White Label – potwierdza Michał Glijer, założyciel i CEO Zetly.

Programiści Leocode pracują dla Zetly w systemie programowania SDS czyli Software Development Services w zakresie konsultacji IT, badań, projektowania i rozwijania specjalistycznego oprogramowania zgodnie z naszymi potrzebami. Usługi SDS świadczone są z wykorzystaniem metodologii zwinnego programowania.

– Posiadamy dokładną architekturę naszego rozwiązania z wytyczonymi terminami realizacji, co daje nam gwarancje efektywnego wykorzystania zasobów Leocode – dodaje Glijer.

Umowa z firmą Leocode to kolejny, bardzo ważny rozdział w rozwoju projektu.

– Zetly do dla nas bardzo ważny partner. Koncepcja sportowej platformy All in One to bardzo duże wyzwanie dla naszego zespołu. Wykorzystamy wszystkie nasze zasoby aby wspólnie z Zetly stworzyć najlepsze na świecie rozwiązania technologiczne dla sportu, oparte o sieć blokchain – stwierdza Damian Winkowski, Software Engineer Manager z Lecocode.

Leocode to software house specjalizujący się w rozwiązaniach Web2 (JS) oraz Web3. Tworzy aplikacje dla klientów z całego świata z naciskiem na Stany Zjednoczone i Skandynawię. Motto firmy to: „1 godzina planowania jest warta więcej niż 100 godzin kodowania“.

NED

Firma Leocode to otwarci na świat programiści, którzy wierzą, że dobrze zorganizowane zespoły IT tworzą świetną atmosferę i solidny software. Od 2013 roku tworzy aplikacje blockchainowe. LEOCODE współpracuje nad portfelami walutowymi, NFT marketplace i kilkoma innymi ciekawymi projektami w tej przestrzeni. Leocode jest częśią grupy EUVIC z dostępem do ponad 3000 wyspecjalizowanych software developerów.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here