Naga Markets

Platforma Zetly, o której w swoim wykładzie opowiada jej CEO, umożliwia monetyzację emocji sportowych. Stanowi także hub zrzeszający fanów, kluby sportowe, federacje oraz inwestorów. Zetly oferuje liczne funkcjonalności, takie jak tokenizowanie zespołów i sportowców, tworzenie NFT a także rynek do wymiany tokenów klubowych, NFT, cyfrowych kolekcji sportowych oraz uwierzytelnionych pamiątek sportowych. A to wszystko na podbudowie blockchainowym.

  • Zetly skupia się na monetyzacji emocji fanów, będąc jednocześnie hubem skupiającym kibiców, klubów, federacji, twórców, sportowców a także inwestorów
  • Tokenizacja sportówców i klubów zapewni im dodatkowe strumienie przychodów
  • Trzonem ekosystemu jest platforma połączona z portfelem oraz rynkiem dla tokenów klubowych, NFT, cyfrowych kolekcji sportowych oraz uwierzytelnionych pamiątek sportowych.
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.plDzięki Zetly monetyzacja emocji sportowych staje się możliwa

Michał Glijer, założyciel i CEO projektu zwraca uwagę, jak dużą rolę w sporcie odgrywają emocje fanów. Kapitalizacja emocji towarzyszących kibicom – coś co jeszcze do niedawna wydawało się niemożliwym, dzięki Zetly ma stać się rzeczywistością.

Hasło przewodnie Zetly brzmi:

– Sport to emocje

Emocje to kapitał

Sport to Zetly –

Platforma Zetly stawia sobie za cel połączenie w jednym miejscu klubów, federacji, twórców, sportowców a także inwestorów, którzy nabywając tokeny klubowe będą chcieli osiągać zyski. Ma stać się pomostem pomiędzy światem sportu a światem cyfrowym, gdzie można być fanem 24/7.

AVA Trade

Co zyskuje kibic?

Platforma zbudowana jest w oparciu o system wzajemnej synergii. W centrum stoi kibic, który dzięki Zetly może mieć wpływ na swoją drużynę, zarabiać, handlować tokenami klubowymi, cyfrowymi artykułami ulubionego klubu lub sportowca a także wspierać wschodzące gwiazdy sportu oraz tworzyć własne NFT.

Twórcy platformy mają ambitne plany:

– Stworzenie największej w Europie Środkowo – Wschodniej cyfrowej platformy dla sportu – ekosystem synergii fanów, inwestorów, sportowców, kibiców i klubów i federacji. –

W kryptowaluty w formie CFD możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading!

CHCĘ HANDLOWAĆ W CFD NA KRYPTOWALUTY

77% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy

Co zyskają sportowcy?

Dzięki Zetly możliwe będzie tokenizowanie zespołów oraz sportowców. Będzie to miejsce umożliwiające klubom generowanie nowych strumieni przychodów poprzez zastosowanie blockchaina, uniezależniając się w wielu przypadkach od władz miejskich.

Prelegent wie z doświadczenia, że w tej części Europy kluby borykają się z bardzo wieloma problemami, zaś 80% z nich nie ma swoich aplikacji klubowych typu fan engagement.

Ekosystem Zetly

Ekosystem Zetly składa się z modułów, zaś jego trzonem jest nowoczesna i bezpieczna platforma w wersji desktopowej oraz mobilnej oferująca liczne funkcjonalności. Płatności oraz połączenie z giełdami krypto i tokenami ZET możliwe stają się dzięki certyfikowanemu portfelowi.

Ważnym elementem ekosystemu jest rynek dla tokenów klubowych, NFT, cyfrowych kolekcji sportowych oraz uwierzytelnionych pamiątek sportowych, gdzie kibice – posiadacze takich pamiątek, będą mogli je wystawiać na sprzedaż potwierdzoną przez NFT.

Token ZET

Ekosystem Zetly funkcjonować będzie w oparciu o token użytkowy ZET emitowany jako smart kontrakt w sieci Polygon.  ZET stanowić będzie główną walutę i paliwo dla całego systemu, zapewniając dostęp do wszystkich jego funkcji i rozwiązań. Będzie dawał m.in. dostęp do platformy Zetly, w tym NFT HUB; za jego pomocą będzie można sprzedawać i kupować klubowe tokeny, sportowe pamiątki i cyfrowe kolekcje.

Autor poleca również: 

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kursy kryptowalut online | kurs bitcoina wykres | cd projekt giełda | ccc kurs | gpw pkp cargo |

 Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Poprzedni artykułJen pod olbrzymią presją, USD/JPY blisko poziomów sprzed 20 lat
Następny artykułKurs EUR/USD oscyluje poniżej 1,09. Rynek czeka na dane nt. marcowej inflacji w USA
Absolwent anglistyki na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej, tłumacz przysięgły języka angielskiego specjalizujący się w przekładzie tekstów finansowych i prawnych. Od 2013 pasjonat rynków finansowych, głównie forex, indeksów i surowców, a od 2016 kryptowalut. W swoim handlu stosuje techniki oparte na falach Eliota, wolumenie oraz liczbach Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here